Online Satış

Davetiye Modelleri

Çetinkaya Ofset Matbaa

2003 yılında ofset baskı alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan ÇETİNKAYA OFSET VE MATBAA  kuruluşundan bu yana gerek teknolojik yatırımları, gerek kalitesi ve hizmet anlayışıyla sektöründe adından sıkça söz edilen bir firma haline gelmiştir.

Başta Konya Olmak üzere Türkiye Ve Yurt Dışınada Hizmet Vermekteyiz Geniş makine parkı ve deneyimli kadrosuyla firmaların tüm taleplerini yerine getirebilecek donanıma sahip olan Çetinkaya Ofset ve Matbaa bugün baskı ve diğer matbaacılık hizmetleriyle her büyüklükteki firmaya hitap edebilmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Çetinkaya Ofset ve Matbaa baskısını yaptığı her ürünün altına imzasını hiç çekinmeden atabilmekte, kendi standartları ve hizmet anlayışıyla sektöründeki konumunu hızla güçlendirmektedir.

Bu sebepen ötürü kurumsal yada şahsi alanda baskı ihtiyaçlarınız için Çetinkaya Ofset ve Matbaa teknolojik altyapısı, eğitimli personeli ve kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışından faydalanmanızı tavsiye ederim.

Çetinkaya Ofset ve Matbaa olarak taleplerinizi en uygun seçeneklerle karşılamak, düzenleyeceğimiz kampanya ve müşteriye yönelik diğer uygulamalarımızla sizlere en iyi hizmeti verebilmek için lütfen bizimle irtibata geçin.


2003 yılında ofset baskı alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan Çetinkaya Ofset, Matbaa kuruluşundan bu yana gerek teknolojik yatırımları, gerek kalitesi ve hizmet anlayışıyla sektöründe adından sıkça söz edilen bir firma haline gelmiştir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres : Fevziçakmak Mahallesi Hacıbayram Caddesi No:18 Karatay/Konya
  • Tel : (0332) 342 01 09
  • Gsm : (0537) 372 57 42
  • Mail : cetinkayamatbaa@gmail.com
  •